Vývrtky a otvíráky

Číšnický otvírák

170 Kč

Dvoupolohová číšnická vývrtka, která využívá mechanismus páky a tím je otevírání láhve velmi rychlé. Dvoupolohová číšnická vývrtka, která využívá mechanismus páky a tím je otevírání láhve velmi rychlé a bez větší námahy. Otvírák je velmi lehký.

170 Kč

Dvojitý číšnický otvírák

320 Kč

Číšnický otvírák kompaktní design nízká váha dvojitý mechanismus. Číšnický otvírák, který využívá mechanismus páky umožní otevření láhve rychle a bez námahy. Díky kompaktnímu tvaru a lehké váze se snadno používá a ukládá. kompaktní design nízká váha dvojitý mechanismus.

320 Kč

Číšnický otvírák černý

730 Kč

Dvoupolohová číšnická vývrtka, která využívá mechanismus páky a tím je otevírání láhve velmi rychlé a bez větší námahy. Otvírák je velmi lehký. Číšnický otvírák, který využívá mechanismus páky umožní otevření láhve rychle a bez námahy. Díky kompaktnímu tvaru a lehké váze se snadno používá a ukládá.

730 Kč

Vývrtka na víno Twister

434 Kč

Díky patentované konstrukci a inovovaného tvaru otevřete s lehkostí jakoukoliv láhev Speciálně navržený rám vývrtky Twister od Vacu Vin se skládá z unikátního „Bottle Grip“, který umožňuje výbornou přilnavost na standardních i příručních lahvích na víno. Díky patentované konstrukci a inovovaného tvaru otevřete s lehkostí jakoukoliv láhev. Spirála je povrchově upravena vrstvou teflonu. Položte vývrtku na láhev a otočte spirálu, dokud nebude korek extrahován.

434 Kč

Seřezávač plastových krytů z lahví

170 Kč

Seřezávač na obal láhve se 4 noži z nerezavějící oceli a držákem na umístění zátky. Na kompletní oříznutí stačí díky vysokému počtu nožů pouze čtvrt obrátky.

170 Kč

Dvoukřídlý otvírák stříbrný (dárkové balení)

320 Kč

Vývrtka křídlová. Stabilní páka vývrtky snadno otevře láhev vína bez poškození korku.

320 Kč

Horizontální vývrtka

798 Kč

Odstranění korkové zátky s minimální námahou. Velice masivní vývrtka na víno s horizontálním systémem. Velmi snadno si poradí i s delšími zátkami. Dokonale se přizpůsobí jakémukoliv tvaru hrdla láhve.

798 Kč

Vývrtka a otvírák na korkové špunty

170 Kč

Vývrtka a otvírák na staré korky šetrně otevře lahev, aby se starý korek nerozpadl.

170 Kč

Otvírák na šampaňské

434 Kč

Praktický otvírák vám výrazně usnadní pracné otevírání sektu s korkovým uzávěrem. Rychlým pohybem odstraníte kovovou pojistku, hliníkovou fólii a současně vytáhnete korkový uzávěr. Praktický otvírák vám výrazně usnadní pracné otevírání sektu s korkovým uzávěrem. Jeho důmyslný desing vám umožní jedním rychlým pohybem odstranit kovovou pojistku, hliníkovou fólii a současně vytáhnout korkový uzávěr.

434 Kč

Otvírák na šampaňské

170 Kč

Spolehlivý pomocník při otvírání šumivých vín s korkovými zátkami. S otvírákem na šampaňské VacuVin otevřete snadno a rychle lahve šampaňského a šumivých vín.

170 Kč
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand