Sedací soupravy - látka B

Rohová sedací souprava SOHO 2 - látka B

od 38 990 Kč

Rohová sedací souprava SOHO 2 s funkcí rozkladu a úložným prostorem. Konstrukci sedací soupravy tvoří masívní bukové latě, které zaručují její dlouhověkost. Sedák je tvořen z kvalitní PU pěny a vlnitých pružin.

38 990 Kč

Trojmístná pohovka SOHO - látka B

od 18 890 Kč

Trojmístná pohovka SOHO s funkcí rozkladu. Konstrukci sedací soupravy tvoří masívní bukové latě, které zaručují její dlouhověkost. Sedák je tvořen z kvalitní PU pěny a vlnitých pružin.

18 890 Kč

Dvoumístná pohovka SOHO - látka B

od 13 590 Kč

Dvoumístná pohovka SOHO s úložným prostorem. Konstrukci sedací soupravy tvoří masívní bukové latě, které zaručují její dlouhověkost. Sedák je tvořen z kvalitní PU pěny a vlnitých pružin.

13 590 Kč

Dvoumístná pohovka OPAL - látka B

od 20 990 Kč

Dvoumístná pohovka OPAL s úložným prostorem a polohovatelnými opěrkami hlavy. Konstrukci sedací soupravy tvoří masívní bukové latě, které zaručují její dlouhověkost. Sedák je tvořen z kvalitní PU pěny a vlnitých pružin.

20 990 Kč

Trojmístná pohovka OPAL - látka B

od 25 990 Kč

Trojmístná pohovka OPAL s funkcí rozkladu a polohovatelnými opěrkami hlavy. Konstrukci sedací soupravy tvoří masívní bukové latě, které zaručují její dlouhověkost. Sedák je tvořen z kvalitní PU pěny a vlnitých pružin.

25 990 Kč

Sedací souprava do U OPAL - látka B

od 52 200 Kč

Velká sedací souprava do U OPAL s funkcí rozkladu, úložným prostorem a polohovatelnými opěrkami hlavy. Konstrukci sedací soupravy tvoří masívní bukové latě, které zaručují její dlouhověkost. Sedák je tvořen z kvalitní PU pěny a vlnitých pružin.

52 200 Kč

Rohová sedací souprava OPAL - látka B

od 33 200 Kč

Rohová sedací souprava OPAL s funkcí rozkladu, úložným prostorem a polohovatelnými opěrkami hlavy. Konstrukci sedací soupravy tvoří masívní bukové latě, které zaručují její dlouhověkost. Sedák je tvořen z kvalitní PU pěny a vlnitých pružin.

33 200 Kč

Rohová sedací souprava SOHO - látka B

od 28 690 Kč

Rohová sedací souprava SOHO s funkcí rozkladu a úložným prostorem. Konstrukci sedací soupravy tvoří masívní bukové latě, které zaručují její dlouhověkost. Sedák je tvořen z kvalitní PU pěny a vlnitých pružin.

28 690 Kč

Rohová sedací souprava BERTA - látka B

od 39 900 Kč

Rohová sedací souprava BERTA s funkcí rozkladu, úložným prostorem a polohovatelnými opěrkami hlavy. Konstrukci sedací soupravy tvoří masívní bukové latě, které zaručují její dlouhověkost. Sedák je tvořen z kvalitní PU pěny a vlnitých pružin.

39 900 Kč

Pohovka COLBERT - látka B

od 9 735 Kč

Trojmístná pohovka COLBERT. Sedací část je z kvalitní HR pěny a elastických popruhů, které zajišťují pohodlí. Nožičky jsou kovové.

16 500 Kč

Křeslo GALA - látka B

od 11 990 Kč

GALA je klasické křeslo, které se hodí do většiny domácností. Ke křeslu je možné dokoupit dvojsedačku s úložným prostorem či trojsedačku s rozkládací funkcí. Křeslo se hodí také jako doplněk rohové sedací soupravy GALA. Na výběr je z několika potahových látek.

11 990 Kč

Dvoumístná pohovka GALA - látka B

od 15 990 Kč

Dvoumístná pohovka GALA s úložným prostorem se hodí do většiny domácností. K dvojsedačce je možné dokoupit křeslo či trojmístnou pohovku s rozkládací funkcí. Na výběr je z několika potahových látek.

15 990 Kč

Trojmístná pohovka GALA - látka B

od 23 990 Kč

Trojmístná pohovka GALA s rozkládací funkcí se hodí do většiny domácností. K pohovce je možné dokoupit křeslo či dvojmístnou pohovku s úložným prostorem. Na výběr je z několika potahových látek.

23 990 Kč

Rohová sedací souprava GALA - látka B

od 38 990 Kč

Rohová sedací souprava GALA obsahuje úložný prostor a funkci rozkladu. Sedačka se hodí do většiny domácností, kde vynikne svým klasickým stylem. K sedací soupravě je možné pořídit i křesla, či dvoumístné a trojmístné pohovky. Na výběr je z několika potahových látek.

38 990 Kč

Sedací souprava do U GALA - látka B

od 50 990 Kč

Sedací souprava do U GALA obsahuje úložný prostor a funkci rozkladu. Sedačka se hodí do většiny domácností, kde vynikne svým klasickým stylem. K sedací soupravě je možné pořídit i křesla. Na výběr je z několika potahových látek.

50 990 Kč

Rohová sedací souprava GALA 2 - látka B

od 29 990 Kč

Rohová sedací souprava GALA 2 obsahuje úložný prostor a funkci rozkladu. Sedačka se hodí do většiny domácností, kde vynikne svým klasickým stylem. K sedací soupravě je možné pořídit i křesla, či dvoumístné a trojmístné pohovky. Na výběr je z několika potahových látek.

29 990 Kč
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand