Rohová sedací souprava KUBA bez úlož. pros. - světle modrá

32 790 Kč
6 - 8 týdnů Kód produktu: GMP_KUBA_S01/02_raiden9908
Výrobce: GMP enterijeri

Vyberte si variantu

V některých případech se může změnit cena produktu.

+Parametry produktu

Barvasvětle modrá
Materiál konstrukcebukové a smrkové masivní latě, lamino, sololak
Rozkladano
Hmotnost zboží148,4 kg
Počet balíků4 ks
Materiál nožičekkov
Plocha na spaní (cm)140 x 190
Hloubka sedu (cm)58
Výška sedu (cm)46
Šířka (cm)267
Hloubka / délka (cm)100, 185
Výška (cm)85
Materiál sedákuPU pěna, vlnité pružiny

Sedací soupravy od společnosti GMP nabízí širokou škálu výběru polstrování. Pokud máte zájem o jiný odstín polstrování, doporučujeme si ho zvolit dle vašeho výběru v našich kamenných prodejnách. Nabízíme přes 100 různých barev látek, kůží a nově i aqua clean látek, které jsou vysoce odolné proti jakémukoliv znečištění. Ošetření látky aqua clean se provádí pouze vodou, tudíž se vaše sedačka udrží v perfektním stavu i při té největší zátěži. Mimo jiné nabízíme i speciální odolné látky, které jsou moderní náhradou starší verze eko-kůže.

 

V souborech ke stažení, nalezenete dva PDF soubory, které vám pomůžou k vytvoření vaší sedací soupravy na míru. V prvním odkazu je kompletní výběr všech sestav, které nabízíme. Můžete si tak z jednotlivých komponentů sami složit celou sestavu. Součástí některých ze sestav je i úložný prostor a také rozkládací prvek soupravy. Ve druhém odkazu si můžete stáhnout veškeré odstíny polstrování. Pokud byste měli zájem o sestavení sedací soupravy naším odborníkem, navštivte některou z našich prodejen, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář.

Odolnost vůči oděru (tzv. Martindale test) je 100 000. Martindale je nejpoužívanější metoda k testování odolnosti textilií proti oděru. Při testu se otáčí normovaný plstěný kotouč pod určitým tlakem na povrchu textilie tak dlouho, až se přetrhnou první dvě niti zkoušené tkaniny nebo se ve vzorku prodře díra. Přístroj registruje v okamžiku dosažení tohoto stavu počet cyklů (oděrů) kotouče. Tímto číselným výrazem se dá u dané textilie objektivně posoudit pevnost v oděru, látky mají většinou hodnotu Martindale 20 000 – 45 000 cyklů.

brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand