Krbové vložky

Celolitinové krby a kamna

Krb, ve kterém hoří oheň, je věcí, po které touží mnoho z nás. Nabudí v nás pocit tepla, útulnosti a bezpečí. U nás si můžete vybrat z celé řady produktů od výrobce Plamen. Krbová kamna jsou vyrobena z vysoce kvalitní litiny. Produktový design kombinuje tradiční krásu a efektivitu současnosti. Sofistikované linie špičkového designu splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků a umožňují umístění krbu do těch nejjemnějších interiérů.  Kamna mohou být instalována jako samostatná jednotka nebo uzavřena ve zděné konstrukci s přizpůsobenými dekoračními efekty. Velké prosklené dveře nabízejí pohled dovnitř krbu a zážitek z otevřeného ohně. Výrobky byly navrženy, vyrobeny a testovány v souladu s evropskými (EN) normami a jsou označeny značkou CE. Také nabízíme krbová kamna s vařičem, kamna jejich součástí je i trouba nebo kachlová kamna se sporákem.

Krbová vložka BARUN TERMO - šedá

34 590 Kč

Krbová vložka BARUN TERMO - šedá

34 590 Kč

Krbová vložka BARUN - černá

23 890 Kč

Krbová vložka BARUN je odrazem moderní jednoduchosti. Je doplněna velkými prosklenými dveřmi skrz které můžete vidět spalovací prostor, což zpříjemní Váš prostor dotekem tepla. Konstrukce je vyrobena z masivní litiny a zajišťuje dlouhou životnost.

23 890 Kč

Krbová vložka BARUN INSERT TERMO

23 790 Kč

Krbová vložka BARUN INSERT TERMO - Moderní design, vyrobeno z litiny.

23 790 Kč

Krbová vložka BARUN 1

18 490 Kč

Krbová vložka BARUN 1 má moderní design a je vyrobena z litiny. Možnost zabudování této krbové volžky do ozdobného zdiva vytvořeného podle vlastních představ vytvoří v každém domě příjemnou a útulnou atmosféru.

18 490 Kč

Krbová vložka GLAS FRANKLIN

22 890 Kč

Krbová vložka GLAS FRANKLIN je vyrobena z vysoce kvalitní litiny. Produktový design kombinuje tradiční krásu a efektivitu současnosti. Kamna jsou natřena černou barvou odolnou vůči teplu, což jim dodává patinovaný vzhled. Kamna mohou být instalována jako samostatná jednotka nebo uzavřena ve zděné konstrukci s přizpůsobenými dekoračními efekty. Velké prosklené dveře nabízejí výhled na celý krb a plný zážitek z otevřeného ohně. Sklo zůstává čisté po celou dobu zahřívání.

22 890 Kč

Krbová vložka VESTA INSERT

12 900 Kč

Krbová vložka VESTA INSERT disponuje moderním designem, vysoce kvalitními materiály. Možnost obestvění krbové vložky dekorativním zdivem, vytvořené podle vlastních představ vytvoří v každém domě příjemnou a útulnou atmosféru.

12 900 Kč
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand