Dětský systém Kinder

Skříň Kinder 1V1F - dub šedý/fialová

3 990 Kč

KINDER - Skříňka 1V1F má moderní design a praktické využití. KINDER - Skříňka 1V1F je vyrobena z 18 mm silného lamina pro maximální pevnost a odolnost.

3 990 Kč

Skříň Kinder 2V2F - dub šedý/fialová

5 950 Kč

Skříň Kinder 2V2F je vyrobena z 18 mm silného lamina a je navržena tak, aby se do ní vešel celý Váš šatník. Zásuvky umožňují lepší využití úložného prostoru.

5 950 Kč

Skříň Kinder 3V2F - dub šedý/fialová

8 790 Kč

Skříň Kinder 3V3F je největší skříň v kolekci Kinder. Je vyrobena z 18 mm silného lamina a je navržena tak, aby se do ní vešel celý Váš šatník. Zásuvky umožňují lepší využití úložného prostoru.

8 790 Kč

Rohová skříň Kinder - dub šedý/fialová

7 450 Kč

Velmi atraktivní a praktická šatní skříň s kombinovaným úložným prostorem umožňuje svým tvarem spojit prvky dětského pokoje na dvou stěnách. KINDER - rohová skříň z kolekce dětských pokojů Kinder se vejde do každého rohu vašeho pokoje a je vyrobena z 18 mm tlustého lamina, které zajišťuje kvalitu a odolnost. Celý vnitřek skříně je úložným prostorem, který můžete využít podle svých představ. Rohová skříňka kromě praktického využití, také šetří prostor ve Vašem dětském pokoji.

7 450 Kč

Skříň Kinder 2V3F - dub šedý/fialová

7 500 Kč

Skříň Kinder 2V3F je vyrobena z 18 mm silného lamina a je navržena tak, aby se do ní vešel celý Váš šatník. Zásuvky umožňují lepší využití úložného prostoru.

7 500 Kč

Vitrína Kinder 1V - dub šedý/fialová

2 990 Kč

Vitrína 1V Vám umožní krásně vystavit všechny knihy, hračky a oblíbené vzpomínky Vašich nejmenších. KINDER - vitrína je velmi praktická a funkční a vejde se do jakékoli místnosti, kde se Vám bude líbit. Díky veselým barvám je ideální do dětského pokoje.

2 990 Kč

Komoda Kinder 3F - dub šedý/fialová

3 890 Kč

KINDER - Komoda 3F je velkým a prostorným prvkem dětského pokoje Kinder. Komoda se skládá ze 3 prostorných zásuvek, vyrobených z 18 mm tlustého lamina. Hluboké zásuvky lze použít multifunkčně a komodu lze použít jako úložný prostor pro mnoho drobností.

3 890 Kč

Pracovní stůl Kinder - dub šedý/fialová

2 850 Kč

KINDER - Stůl je skvělou volbou stolu pro první školní dny vašich nejmenších. KINDER - Pracovní stůl je vyroben ve velmi praktickém a funkčním designu o tloušťce lamina 18 mm.

2 850 Kč

Boční stolek Kinder - dub šedý/fialová

1 350 Kč

Praktický designový stolek s kolečky je ideální pro snadný pohyb a to z něj činí správnou volbu pro menší místnosti. KINDER - Stolek je vyroben z lamina a má velmi jednoduchý a praktický design. Tento kus nábytku lze použít v dětského pokoji ale i v jiných místnostech vašeho domova nebo v kanceláři.

1 350 Kč

Noční stolek Kinder - dub šedý/fialová

2 190 Kč

KINDER - Zásuvka 2F je nedílnou součástí každého dětského pokoje a ještě více zlepší jeho vzhled. Praktické zásuvky mají na dosah ruky všechny důležité drobnosti. Svým designem a příjemnými barvami se snadno přizpůsobí ostatním kusům nábytku ve vaší domácnosti.

2 190 Kč

Police otevřená Kinder - dub šedý

1 090 Kč

KINDER - Otevřená zavěšená police svým moderním vzhledem a praktickými rozměry zkrášluje stěny dětských a obývacích pokojů. V kombinaci s TV stolkem nebo dokonce počítačovým stolem vytváří dokonalou harmonii jednoduchých linek. Je vyrobena z lamina a lemovaného ABS hranou.

1 090 Kč

Police závěsná Kinder - dub šedý/fialová

1 790 Kč

Nechte se unést svou fantazií a spojte KINDER nábytek s potěšením -Závěsná police 1V je dalším prvek kolekce Kinder.

1 790 Kč

Most postele Kinder - dub šedý/fialová

3 990 Kč

KINDER - Most postele poskytuje využití prostoru a doplňuje veselý vzhled dětského pokoje. Je vyroben z 18 mm silného lamina a je navržen tak, aby co nejlépe využil nevyužitý prostor a ponechal Vám více místa tam, kde ho potřebujete.

3 990 Kč

Zásuvka postele Kinder - dub šedý/fialová

2 250 Kč

Zásuvka pod postel nabízí možnost úložného prostoru. K dispozici je v několika barevných provedení a lze ji sladit s Vaší postelí.

2 250 Kč

Postel Kinder BOK - dub šedý

3 650 Kč

Lůžka Kinder jsou součástí kolekce dětských pokojů Kinder. Kinder postele jsou ideální volbou pro Vaše děti.

3 650 Kč

Postel Kinder 90 - dub šedý/fialová

3 590 Kč

Lůžka Kinder jsou součástí kolekce dětských pokojů Kinder. Pod postelí je prostor pro možné umístění zásuvky. Kinder postel 90 je ideální volbou pro děti. * POZNÁMKA * Zásuvka pod postel není zahrnuta v ceně.

3 590 Kč

Skříň Kinder ZEVS - dub šedý

6 700 Kč

Skříň - KINDER ZEVS je vyrobena z 18 mm silného lamina a je navržena tak, aby se do ní vešel celý Váš šatník. Spodní zásuvky umožňují další možné využití úložného prostoru.

6 700 Kč

Patrová postel Kinder - dub šedý

9 350 Kč

Nábytek Kinder se stane vždy milovaným kusem Vašeho nábytku v dětském pokoji. KINDER - palanda je navržena se zvláštním důraz na bezpečnost dětí. Je možné přidat zásuvku pod postel, což maximalizuje úsporu místa. Nahoře na posteli jsou přepážky, které zabrání tomu, aby Vaše dítě spadlo z postele a žebříky umožňují bezpečnou cestu dítětě z postele a do postele.

9 350 Kč
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand