Dárkové sady

Champagne accessory set

1 020 Kč

Champagne accessory set obsahuje chladič na šampaňské, uzávěr na sekt, otvírák na šampaňské ve speciálním dárkovém balení. Otevřete šampaňské bez námahy. Šampaňské aktivně zchlaďte a udržujte v chladu po delší dobu. Podávejte šampaňské a zachovejte bublající svěžest.

1 020 Kč

Vinný set

1 020 Kč

Vinný set obsahuje dva vakuové uzávěry, aktivní chladič (černý), vinnou nálevku Crystal, pumpičku a číšnický otvírák.

1 020 Kč

Vinný set Classic

588 Kč

Vinný set Classic obsahuje černý chladič na víno, nálevku Crystal, profesionální vývrtku a uzávěr lahve. Tento set Vám zaručí kompletní zážitek z pití vína. Otevřete víno bez námahy, ochlaďte víno a nechejte ho po delší dobu chladné. Víno podávejte bez kapání a otevřené vína znovu uzavřete.

588 Kč

Vinný set Originál

880 Kč

Set obsahuje pumpičku, vakuový uzávěr, nálevku Crystal, černý chladič na lahev vína a profesionální vývrtku. Otevřete víno bez námahy, ochlaďte své víno a nechejte ho delší dobu v chladu. Víno podávejte bez kapání a uchovávejte víno ve vakuu.

880 Kč

Vinný set Originál Plus

1 175 Kč

Vinný set Originál Plus obsahuje černý chladič na víno, pumpičku, nálevku Crystal, vakuový uzávěr, seřezávač folie a vývrtku Twister. Otevřete si své víno bez námahy, chlaďte a nechejte ho delší dobu v chladu. Podávejte víno bez kapání a uchovávejte víno ve vakuu.

1 175 Kč

Vinný set Elegant

1 175 Kč

Vinný set Elegant obsahuje černý chladič na víno Elegant, nálevku Crystal, profesionální vývrtku Twister, černou pumpičku a vakuový uzávěr na víno. Tento set Vám zaručí kompletní zážitek z pití vína. Otevřete víno bez námahy, ochlaďte víno a nechejte ho po delší dobu chladné. Víno podávejte bez kapání a otevřené lahve znovu uzavřete.

1 175 Kč

Vinný set Premium (dárkové balení)

1 470 Kč

Vinný set Premium ve speciálním dárkovém balení obsahuje aktivní černý chladič na víno, číšnický otvírák, pumpičku, vinnou nálevku se stoperem. Otevřete si své víno bez námahy, ochlaďte jej a udržujte v chladu delší dobu.

1 470 Kč
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand